Elektrostymulacja – stymulator treningowy

Bezprzewodowy elektrostymulator Compex SP 8.0 jest zaprojektowany dla regularnie trenujących sportowców i nie tylko. Posiada 4 kanały i aż 40 programów, w tym 10 z łagodzenia bólu, 5 z odnowy i masażu oraz 2 programy rehabilitacyjne. Jego funkcje to:

  • Mi-Scan – pozwala odpowiednio przeskanować mięśnie użytkownika i automatycznie dostosowuje parametry stymulatora do pobudliwości danego obszaru, pod fizjologię danego użytkownika.
  • Mi-Action – optymalizuje skuteczność sesji łącząc dobrowolne skuteczne. Pozwala to na całkowitą kontrolę w trakcie treningu. Trening staje się wówczas komfortowy i dokładniejszy.
  • Mi-Tens – ułatwia dostosowanie poziomów stymulacji dla programów zwalczania bólu w celu uzyskania optymalnych rezultatów użytkownika. Ogranicza niepożądane skurcze, przez automatyczne obniżenie intensywności stymulacji.
  • Mi-AutoRange – to zupełnie nowa funkcja, która umożliwia określenie najbardziej odpowiedniego poziomu stymulacji na wszystkich kanałach w sposób automatyczny.

Jeżeli masz problemy mięśniowe, masz zlecone zabiegi polegające na elektrostymulacji to zapraszam do gabinetu w Rudzie Śląskiej!

Cena za wizytę: 180 zł

Potrzebujesz natychmiastowej

poprawy samopoczucia?

Umów się na wizytę

 

Pierwsza wizyta
Krok po kroku

REZERWACJA CZASU

REZERWACJA CZASU

Wizyta trwa około godziny. Podczas pierwszego spotkania ustalam przyczynę dolegliwości oraz plan terapii. Zabierz ze sobą aktualne wyniki badań / historię choroby.

PRZYGOTOWANIE

PRZYGOTOWANIE

Przygotuj się do zabiegu. Wybierz strój niekrępujący ruchów, możesz również przebrać się na miejscu w strój sportowy.

REALIZACJA

REALIZACJA

Czekam na Ciebie o ustalonej godzinie. Powiadom mnie o ewentualnych problemach w dotarciu na miejsce.

X